24 вересня 2023 року в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля

24 вересня 2023 року в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Професія вихователя та всіх працівників дошкільних установ вимагає любові до малюків, творчості, креативності, педагогічної майстерності . Освіта, розвиток та виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Заклад дошкільної освіти для малюків не дарма вважають першою сходинкою. А дошкільний вік – фундаментом освіти, який закладається і служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники закладів дошкільної освіти та інших установ для дітей дошкільного віку, спільно з батьками, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашої перемоги, нашого майбутнього.