19 березня 2024 року святкує свій ювілейний день народження Непорада Ірина Михайлівна — викладач Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради

Ірина Михайлівна – викладач педагогіки й методик початкової освіти, у нашому колективі працює з 2004 року. Маючи високу фахову теоретичну та методичну підготовку, вона вміло використовує інформаційні технології та сучасні форми організації освітнього процесу, активно впроваджує ідеї концепції НУШ.

Ірина Михайлівна – досвідчений, професійний педагог, улюблений класний керівник, який знаходить особливий підхід до кожного студента.

Творча, відповідальна, доброзичлива та людяна, за що її поважають колеги та студенти.

Шановна Ірино Михайлівно!

Прийміть від нашого колективу найщиріші привітання з Ювілеєм!

Зичимо Вам міцного здоров’я, незгасної енергії, творчих злетів, оптимізму та життєвої наснаги, душевної гармонії та фізичних сил, любові й добробуту в родині. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей та нескінченними можливостями! Хай кожен день дарує повінь щастя і радості!

З повагою – колектив Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради