31 березня 2024 року святкує свій ювілейний день народження Шаляпіна Ірина Вікторівна — викладач Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради

Шаляпіна Ірина Вікторівна — вчитель фізичної культури, працює в нашому закладі з 2004 року. Ірина Вікторівна має високий професіоналізм, володіє ефективними формами та методами компетентнісно орієнтованого підходу до організації освітнього процесу, застосовує сучасні педагогічні технології, багато уваги приділяє позакласній роботі. Її учні неодноразово ставали переможцями серед чоловічих збірних команд з волейболу.

Шановна Ірино Вікторівно!

Прийміть від нашого колективу найтепліші поздоровлення з Днем Народження!

Бажаємо міцного здоров’я,  позитивного настрою,  стабільного добробуту,  нових досягнень та перемог у роботі, злагоди й тепла у родині.

Нехай  мрії й плани неодмінно стають реальністю та все, що здається недосяжним, відбудеться якнайшвидше!

З повагою – колектив Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради