3 квітня 2023 року святкує свій день народження Шакотько Віктор Васильович — викладач Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради

Віктор Васильович працює в нашому закладі викладачем інформатики з 1992 року, довгий час обіймав посаду заступника директора з навчальної роботи. Віктор Васильович має високий науково-теоретичний рівень  та володіє передовим педагогічним досвідом, значну увагу приділяє залученню учнів та студентів до наукової діяльності.

У 2018 році Віктор Васильович захистив дисертацію на тему «Методична система формування інформологічних компетентностей майбутніх учителів інформатики» та отримав науковий ступінь кандидата педагогічних наук, входить до складу авторського колективу підручників з інформатики для 5-11 класів, які мають гриф МОН та обрані учителями більш ніж половини закладів загальної середньої освіти України для використання в процесі навчання інформатики. Віктор Васильович має публікації у фахових виданнях різного рівня, 49 зареєстровані у Google Академії, процитовані у 135 публікаціях. А ще він бере участь у роботі науково-дослідної лабораторії з вивчення і розроблення гуманітарних ідей академіка В. І. Вернадського, є одним із авторів колективної монографії «Ноосфера Вернадського, сучасна освіта і наука».

Досвід і професіоналізм, знання та відповідальне ставлення до роботи викликають заслужену повагу всього колективу.

Шановний Вікторе Васильовичу!

Прийміть від нашого колективу найтепліші поздоровлення з Днем народження!

Бажаємо натхнення кожен новий день,  гармонії в душі, успіхів та цілеспрямованості в кар’єрі. Нехай на реалізацію всього задуманого буде достатньо енергії та здоров’я.

Нескінченного щастя Вам, оптимізму та  віри у свої можливості!

З повагою – колектив Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради