Викладачі відділення фізичного виховання долучилися до проєкту «Перемагаємо разом», ініційованого Міністерством освіти і науки України, Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
    27 квітня Білаш Євгенія Василівна разом із учителями фізичної культури Хмельницької, Донецької та Закарпатської областей провели Всеукраїнський урок фізичної культури для учнів старшої школи, зірковою гостею якого була Ольга Цибульська. Неймовірні враження, позитив і енергія панували протягом всього уроку. Євгенія Василівна передала естафету Дарині Андріївні Шумейко, яка долучиться до проведення Всеукраїнського онлайн-уроку вже 2 травня.