27 березня 2023 року на базі Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» відбулося онлайн-засідання Ради заступників директорів з виховної роботи педагогічних фахових коледжів Південного регіону України, у якому брали участь завідувачі відділень нашого коледжу, керівник фізичного виховання та педагог-організатор

27 березня 2023 року на базі Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж» відбулося онлайн-засідання Ради заступників директорів з виховної роботи педагогічних фахових коледжів Південного регіону України, у якому брали участь завідувачі відділень нашого коледжу Олена БРОВАТА, Тетяна КОНДРАТЕНКО, керівник фізичного виховання Юлія ПРОКОПЕНКО та педагог-організатор Марина НАДТОЧІЙ.
Обмінялися досвідом з питань призначення стипендій студентам пільгових категорій та механізму працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Обговорили питання психологічної й емоційної підтримки здобувачів освіти під час навчання та створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану. Узяли до уваги інформацію щодо специфіки виховного процесу в КЗ «ОПФК» в умовах дистанційного навчання за допомогою цифрових технологій та окреслили питання для подальшого обговорення на наступному регіональному методичному об’єднанні. Дякуємо організаторам за зустріч.