26 листопада 2020 року відбулося засідання регіонального методичного об’єднання педагогічних фахових коледжів Південного регіону України

26 листопада 2020 року відбулося засідання регіонального методичного об’єднання заступників директора  з науково-методичної роботи, завідувачів   навчально-методичних кабінетів (методистів) педагогічних фахових коледжів Південного регіону України, де розглянули пріоритетні напрямки  роботи з таких питань:
– Сучасні методологічні та дидактичні засади організації освітнього середовища засобами Google,  ZOOM в умовах дистанційного та змішаного навчання закладу ФПО.
– Особливості формування професійної компетентності випускника в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».
– Професійний розвиток викладачів в системі методичної роботи закладу ФПО: проблеми та перспективи.