23 листопада 2023 року святкує свій ювілей Галина Олександрівна ШКЛЯЄВА – доцент, кандидат педагогічних наук Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради.

Галина Олександрівна – досвідчений і професійний викладач, працює в нашому колективі з 2019 року.

Галина Олександрівна користується повагою серед студентів та викладачів, її заняття проходять творчо, емоційно й натхненно, пробуджуючи зацікавленість, завжди враховує індивідуальні особливості студентів, дбає про розвиток їхніх здібностей.

Галина Олександрівна тактовна у спілкуванні, вимоглива до себе й до студентів, її почуття толерантності є прикладом для наслідування.

Шановна Галино Олександрівно!

Нехай доля буде прихильною, а світ попри все зберігає для Вас теплі чудові фарби. Здоров’я міцного, миру, віри, надії та любові в серці.

З повагою – колектив Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А. С. Макаренка