2 липня делегація Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка відвідала з робочим візитом Сумський державний університет

Кременчуцький педагогічний коледж підписав договір із Сумським державним університетом

2 липня делегація Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка відвідала з робочим візитом Сумський державний університет.

Під час візиту заклади вищої освіти підписали договір про співпрацю.

Предметом договору стало встановлення і розвиток ефективного та взаємовигідного співробітництва між двома закладами в освітній, науково-практичній та науково-технічній діяльності. Зокрема, сторони планують проводити спільні науково-методичні дослідження, спрямовані на підвищення якості підготовки і перепідготовки кадрів, обмінюватися  досвідом у розробці програм підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки для фахівців і керівників закладів освіти з урахуванням специфіки діяльності, разом працювати над вдосконаленням системи підготовки галузевих фахівців. Також у рамках угоди передбачається здійснення співпраці по розробці електронного документообігу, системи дистанційного навчання, профорієнтаційна робота серед населення, розвиток інноваційного та творчого середовищ в обох закладах освіти тощо.

«Успішність університету – це результат тривалої роботи. Ми зібрали кращі практики вітчизняних і світових закладів вищої освіти й готові ділитися своїм досвідом із колегами, побудувати плідну співпрацю», – підкреслив ректор СумДУ Василь КАРПУША.

«Для нашого навчального закладу дуже важливою є співпраця з партнерами такого рівня як Сумський державний університет. Ми бачимо, що тут вибудувана дуже правильна структура, делеговані повноваження професіоналам, зацікавленим людям. Усе це дає значний результат. За час перебування в СумДУ ми вже знайшли спільні точки дотику, де може бути реалізована співпраця», – зазначила в.о. директора коледжу Леся КРУПІНА.

Дякуємо колективу університету за цікаву та змістовну екскурсію закладом освіти, в ході якої делегація відівідала «Конгрес-центр СумДУ», бібілотечно-інформаційний центр, ТВ та радіо-студію, онлайн студію, лабораторії віртуальної та доповненої реальності.