2 грудня 2021 року, у коледжі пройшов конкурс творчих робіт викладачів «Освітня суперсила», присвячений 90-річчю від дня заснування нашого закладу.

Викладачі представили свої педагогічні матеріали (узагальнення досвіду, збірки практичних занять, навчально-методичні комплекти, добірки авторських завдань, електронні посібники) за номінаціями:
– «Викладач року»;
– «Педагогічний ОСКАР»;
– «Ярмарок кращих розробок навчальних матеріалів».
   Цікавими та змістовними були виступи Верещаки Валентини Володимирівни, Бойко Ірини Миколаївни, Караганової Олени Андріївни, Омельченко Юлії Василівни, Олійник Ірини Олексіївни, Брусенко Марини Михайлівни, Куща Олега Миколайовича, Самусь Лариси Іванівни, Бірюкової Світлани Олександрівни, Коваленко Вікторії Тарасівни, Остапко Людмили Олексіївни, Дубик Олени Валеріївни.
   Журі після оцінки поданих в електронному вигляді творчих робіт викладачів, урахувавши результати сьогоднішнього захисту, визначить переможців і призерів конкурсу, яких буде відзначено під час урочистостей до 90-річчя коледжу.