Вже 15 років Рассохіна Оксана Вікторівна працює в нашому закладі, спочатку секретарем навчальної частини коледжу, а пізніше – викладачем, який  здійснює теоретичну й практичну підготовку студентів і студенток відділення дошкільної освіти та фізичного виховання.
  Оксана Вікторівна – відповідальний педагог,  творчий керівник педагогічної практики, улюблений класний керівник, який знаходить  особливий підхід до кожного студента.
  Вже не один рік Оксана Вікторівна успішно виконує обов’язки секретаря кафедри педагогіки, психології та дошкільної освіти, є активним учасником наукової лабораторії «Мультисенсорний підхід в освіті», всеукраїнських та міжнародних конференцій.
  На всіх ділянках роботи її відзначає висока організованість, пунктуальність, професіоналізм. А ще вона чудова жінка та прекрасна мама.

Шановна Оксано Вікторівно!
  Прийміть від нашого колективу найтепліші поздоровлення з Днем Народження!
  Бажаємо Вам злагоди й тепла у родині, натхнення й позитиву у роботі. Нехай Ваше життя стане барвистою мозаїкою, складеною з душевної гармонії, внутрішнього світла, нескінченних можливостей, безмежного здоров’я. Будьте щасливі!
  Нехай життя дива дарує,
  А кожен день вітає та дивує!
З повагою – колектив Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради