Тетяна Володимирівна працює в нашому колективі зовсім небагато, але за цей короткий час завоювала визнання і підтримку всього колективу. Професіоналізм, знання та відповідальне ставлення до роботи ювілярки викликають заслужену повагу колег і керівництва.
   Досвід і професіоналізм Тетяни Володимирівни навчає і надихає! Вона успішно пройшла сертифікацію та отримала відзнаку за значний внесок у сертифікацію педагогічних працівників та активну участь у реалізації реформи «Нова українська школа».
   Тетяна Володимирівна є експертом у сертифікації вчителів початкових класів, здійснювала розробку, затвердження і реалізацію програм розвитку навчального закладу, створювала умови для впровадження інновацій. У свій час провела ряд практичних занять для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Полтавської області, як тренер-педагог також провела 360 годин тренінгів «Нова українська школа» та 60 годин тренінгів за програмою «Нова українська школа: відповідаємо на виклики».
   «Якість вашого життя залежить від якості ваших думок» — життєве кредо, яким керується шановна ювілярка. Завжди усміхнена і доброзичлива, терпляча, позитивна, спілкування з нею приносить велике задоволення.
 Шановна Тетяно Володимирівно!
   Прийміть від нашого колективу найтепліші поздоровлення з Днем Народження!
   Щастя Вам у домашньому, сімейному колі й комфорту в трудовому колективі! Нехай робота буде відмінною можливістю генерування особистих ідей та забезпечення власного достатку! Бажаємо Вам, щоб думки були завжди позитивними, життя — наповнене, щоб нічого важливого не було втрачено, а всі плани та мрії збувалися!
З повагою – колектив Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка» Полтавської обласної ради