13.09.2021 року на базі Кременчуцького педагогічного колежу імені А.С.Макаренка для учнів 8 класів Наукового ліцею «Політ» та студентів І-ІІ курсів відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та Європейського тижня спорту.

Учні та студенти отримали цікаву інформацію про Олімпійські та Параолімпійські ігри 2020, насолодились виступом дівчат-гімнасток, захопились духом змагальної атмосфери, пройшовши випробування квесту. На захід завітали Ольга Ляхова – майстер спорту Міжнародного класу, Чемпіонка Європейських Ігор, багаторазовий призер Чемпіонатів Світу, призер Всесвітньої універсіади з бігу по дистанції 800м, естафетного бігу 4х400м, учасниця Олімпійських Ігор у Ріо 2016 року та Ангеліка Ціхоцька – польська легкоатлетка, що спеціалізується в бігу на середні дистанції, Чемпіонка Європи, призер Чемпіонату Світу, учасниця Олімпійських Ігор у Ріо 2016 року.
       Оскільки Олімпійський урок проходив під егідою BeActive, здобувачі освіти мали можливість  прослухати мотивуючий відеоролик про формулу успіху учасниці Олімпійських ігор-2020 Климюк Катерини Володимирівни та долучитись до челенджу #здоровакраїна30.
      Присутні на заході отримали заряд позитиву, незабутній досвід та мотивацію до занять фізичною культурою і спортом.