13 вересня 2023 року святкує свій ювілей Ольга Василівна Терещенко – викладач української мови та літератури

13 вересня 2023 року святкує свій ювілей Ольга Василівна Терещенко – викладач української мови та літератури Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради.

Ольга Василівна – досвідчений і професійний педагог, викладач-методист, працює в нашому колективі з 1987 року. Уроки Ольги Василівни відзначаються методичною щільністю, логічною завершеністю, проходять творчо, емоційно й натхненно, пробуджуючи зацікавленість у слухачів. У її роботі переважають нестандартні підходи та інноваційні методики. Ольга Василівна завжди враховує індивідуальні особливості студентів, дбає про розвиток їхніх здібностей, результативно працює з обдарованими дітьми, які під її наставництвом неодноразово ставали призерами міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Ольга Василівна творча й креативна, вимоглива до себе й до студентів, її тактовність у спілкуванні та зовнішній вигляд є зразком для наслідування.

Шановна Ольго Василівно!

Прийміть від нашого колективу найтепліші вітання з Ювілеєм!

Бажаємо Вам миру, здоров’я, незламного оптимізму, невичерпних сил, натхнення і безліч причин для доброї посмішки! Нехай життя складається і буде всього достатньо в ньому. Достатньо сонця й дощу, достатньо любові й радості, достатньо мрій та досягнень.

І як пише Ліна Костенко: «Нам треба жити кожним днем.

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем…»

З повагою – колектив Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені  А. С. Макаренка