1 квітня 2023 року святкує свій ювілейний день народження Бойко Ірина Миколаївна — викладач Обласного коледжу ,,Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка” Полтавської обласної ради

Бойко Ірина Миколаївна — старший викладач, працює в нашому закладі з 1996 року. Викладає англійську мову в групах філологічного профілю ліцею.  Ірина Миколаївна відзначається високим професіоналізмом, постійно творчо працює над втіленням у практику інноваційних технологій, є керівником Школи олімпійського резерву з англійської мови. Її учні неодноразово ставали призерами та переможцями районних та обласних олімпіад з англійської мови, беруть участь у конкурсі Flex, конкурсі читців віршів іноземною мовою ,,Поезія народів світу”.

Ірина Миколаївна – активна членкиня творчої групи, вона писала мотиваційний лист та знімала відеоролик про ліцей на GoCamp, постійно проводить уроки англійської мови для обдарованих учнів у таборі ,,Ерудит”. Свої взаємини з дітьми будує на принципах поваги, довіри, справедливості.

Завжди усміхнена й доброзичлива, сповнена душевним теплом і позитивом.

Шановна Ірино Миколаївно!

   Прийміть від нашого колективу найтепліші поздоровлення з Днем народження! Бажаємо позитивного настрою,  натхнення в усьому,  злагоди й тепла у родині. Нехай усе, що здається недосяжним, відбудеться якнайшвидше! Хай Вам завжди щастить!

З повагою – колектив Обласного коледжу ,,Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. МакаренкаПолтавської обласної ради