09.03.23 р. відбулось чергове робоче засідання роботодавців ОПП ˮДошкільна освітаˮ Обласного коледжу ˮКременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренкаˮ Полтавської обласної ради, у якому прийняли участь роботодавці міста, району та області і члени кафедри педагогіки, психології та дошкільної освіти. На засіданні виступила кандидат педагогічних наук, директор коледжу Леся КРУПІНА зі словами вдячності освітянам та підтримки у складні воєнні часи. Гарант овітньо-професійної програми, кандидат психологічних наук Тетяна ЯЦЕНКО ознайомила зі змінами до ОП за рекомендаціями стейкхолдерів та робочої групи у 2022р., про нові дисципліни за вибором на 22-23 н.р. Кандидат наук з фізичної культури і спорту Віталій ОСІПОВ та завідувач відділення дошкільної освіти та фізичного виховання Олена БРОВАТА ознайомили роботодавців з сертифікатними програмами, які запроваджує заклад з 2023 року. На круглому столі разом з директорами закладів дошкільної освіти обговорили шляхи удосконалення ОПП та освітнього процесу.