Творчість народжується з любові…

Затишний літературний клуб “Читаннячко“, що вже пів року діє на гуманітарно-технологічному відділенні, хвалиться досягненнями і запрошує в гості! У Міжнародний день дарування книг гурток однодумців отримав відзнаку конкурсу соціальної реклами, яку вже вп’яте проводить кафедра журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Адже не тільки читати і обговорювати, але й популяризувати та рекламувати – чим не слоган для найщиріших любителів книги?! Творчість народжується з любові, тому наша конкурсна робота – валентинка рідній літературі ?.
Буктрейлер оповідання Михайла Коцюбинського “В дорозі” з’явився завдяки студенткам групи ПО-43 Вікторії Курячій і Богдані Молошній. Їхні блискучі ідеї і любов до читання допомогла конвертувати в перемогу викладач ЦК філологічних дисциплін Ірина Кірічек.
Ідучи слідами улюбленого письменника, закликаємо: у серці міста чи серед трав, у запеклій боротьбі чи меланхолійному спокої залишаймося собою. Аби лишень із книгою в руках!