Схвальні відгуки та пропозиції щодо подальшої роботи, зі збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят, висловили слухачі курсів підвищення кваліфікації ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” за програмою підвищення кваліфікації: “Оздоровчі технології та діагностичні методики фізичного виховання дітей дошкільного віку”, які було проведено з 20 лютого по 24 лютого 2023 року. Лектор: Олена БРОВАТА, старший викладач кафедри педагогіки, психології та дошкільної освіти Обласного коледжу “Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка” Полтавської обласної ради. У процесі навчання асоціанти ознайомилися з сучасними оздоровчими технологіями: степ-аеробіка, ігровий стрейчинг, скай-джампінг, болдеринг, тераробіка, слайд-аеробіка та ін. По-новому було представлено упровадження вже знайомих методик Любомира Бейби , Миколи Єфименка та самостраховки для дошкільнят Сергія Руднєва. Формат бінарнихх-лекцій із залученням вихователя-методиста ЗДО №60 м. Кременчука Світлани Бакліцької допоміг розібратися у проведенні діагностики стану здоров’я дошкільнят за методикою М. Єфименка, а значення застосування рефлекторної гімнастики та масажу з дітьми дошкільного віку детально розкрив Віталій Осіпов, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичного виховання і здоров’я людини Обласного коледжу. Дякуємо Асоціації за можливість професійного спілкування! Тримаємо освітянський фронт!