Протягом листопада 2021 року викладачі коледжу брали активну участь у регіональних організаційно-методичних заходах  педагогічних фахових коледжів Південного регіону України.

03.11.2021 р. відбулося  засідання регіонального методичного об’єднання викладачів дошкільних дисциплін педагогічних фахових коледжів Південного регіону України (голова РМО – завідуюча кафедрою педагогіки та психології дошкільної освіти Яценко Т.В.)
    У засіданні взяли  участь голови ЦК десятьох закладів. Під час засідання порушувалися питання: формування комунікативної компетентності майбутніх вихователів логопедичних груп в умовах дистанційного навчання, інтеграція Lego-технологій в освітній процес закладів передвищої та вищої освіти, організація Тижня дошкільної освіти, приуроченого святкуванню Всеукраїнського дня дошкілля, особливості організації додаткової кваліфікації «Вихователь інклюзивної групи».
   Під час круглого столу «Впровадження варіативної складової в освітній процес закладів передвищої фахової освіти»  голови комісій обмінялися власним досвідом.
    Також було обговорено умови організації та проведення Олімпіади 2021, обговорено й затверджено план роботи методичного об’єднання на 2022-2023 н.р.
   За результатами проведеного заходу було створено Інформаційно-методичний вісник викладачів дошкільних дисциплін педагогічних закладів передвищої фахової освіти Південного регіону України (2021-2022 навчальний рік).
   03.11.2021 р. на базі коледжу організовано  засідання регіонального методичного об’єднання бібліотечних працівників педагогічних фахових коледжів Південного регіону України (голова РМО – завідуюча бібліотекою коледжу Манукян С.О.).
   Взяли участь 12 навчальних закладів, розглянули питання відповідно до плану засідання, обговорили роботу бібліотек в умовах дистанційного навчання, обмінялися досвідом роботи з організації, комунікації та проведення культурних проєктів бібліотеки, використання інтерактивних інструментів роботи з аудиторією. Порушили питання, пов’язані з підвищенням кваліфікації бібліотечних працівників. Спілкування пройшло активно.
   23.11.2021 р. організатором засідання регіонального методичного об’єднання викладачів математичних дисциплін педагогічних фахових коледжів Південного регіону України (голова РМО – викладач-методист коледжу Болотіна М.П.) став наш заклад освіти. Під час засідання розглянули питання: „Навчання математики в початковій школі – поєднання традицій та інноваційˮ (науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України Листопад Н.П.), „Формування математичної компетентності у здобувачів освіти НУШ за допомогою сучасних методів і засобів навчанняˮ (учитель початкових класів ЗЗСО №8 м. Кременчук Сєліч І.О.), „Підготовка студентів до ЗНО з математикиˮ (викладач математики Івашина О.В.), „Практична підготовка майбутніх учителів початкових класів з математикиˮ (Коломійцева М.О.).