Протидія торгівлі людьми

Протидія торгівлі людьми
Транснаціональний злочин – торгівля людьми – на сьогодні другий за щорічним грошовим обсягом після торгівлі наркотиками.
Цей глобальний сучасний бізнес порушує права людини і є кримінальним злочином, який найшвидше зростає порівняно з усіма іншими видами злочинів у світі.
За даними Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за роки незалежності близько 260 тис. українців постраждали від торгівлі людьми. Українці потерпають від цього злочину не лише в Україні, а й за кордоном, куди їдуть працювати. Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим. В Україні ще у 1998 році, в одній з найперших у світі, встановлено кримінальну відповідальність за цей злочин.
       Форми експлуатації та вербування торгівців людьми постійно змінюються. Нові небезпечні виклики, пов’язані із сучасним рабством, потребують реагування та інформування громадян, неабияких зусиль не тільки державних інституцій усіх країн світу, а й пересічних громадян.
Пропонуємо ознайомитися із матеріалами з питань реалізації державної політики протидії торгівлі людьми за лінком
http://www.plsz.gov.ua/info_scr/prot_torg_lud.html
та
https://www.youtube.com/channel/UC6wbQ9UyDJXSJobRzkZsc0g
Інформація щодо безпечних подорожей

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ