«Ні булінгу в студентському та учнівському середовищі!»

Тренінг для педагогів
«Ні булінгу в студентському та учнівському середовищі!»

На виконання заходів Концепції реалізації державної політики щодо запобігання та протидії булінгу у закладах освіти Полтавської області на 2021 – 2023 н.р. у нашому коледжі в рамках методичного об’єднання класних керівників, кураторів груп та вихователів гуртожитку було проведено 5 та 8 лютого навчання у формі тренінгу «Ні булінгу в студентському та учнівському середовищі!»

З урахуванням протиепідемічних заходів педагоги об’єдналися у три групи по 20 осіб. Тренерами виступили викладачі циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін Московець Л.П., Олійник І.О. та вихователь гуртожитку Артюх Я.В. Протягом заняття керівники студентських та учнівських груп проявляли неабиякий інтерес до проблеми тренінгу, брали активну участь у різних вправах, наводили власні приклади булінгу, з якими зустрічалися у педагогічній діяльності Цікавими та корисними були вправи, підготовлені для колег тренерами.

Завдяки професіоналізму педагогів-психологів та позитивному настрою, правильній мотивації та творчій атмосфері тренінгу, продуманим вправам та корисним пам’яткам наставники студентської та учнівської молоді мали можливість підвищити свою конфліктологічну компетентність, позитивно налаштуватися на проведення в подальшому профілактичної виховної роботи щодо різних проявів насильства.

Дружнє товариство класних керівників, кураторів, вихователів, завідуючих відділеннями та заступника директора з виховної роботи готове протистояти прояву будь-яких форм булінгу і впевнено йти вперед до нових звершень, виховуючи на особистому прикладі у студентів та учнів почуття гідності, толерантності, порядності.