Міжнародний день студента!

    Міжнародний день студента – свято, яке об’єднує! Напевне, кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом та ностальгією. По-справжньому шалена пора: купа невирішених справ, цікавих пропозицій, яскравих емоцій, а тут ще й сесія! А найочікуваніше свято – День студента!
    У Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка свято всіх студентів пройшло яскраво та незабутньо. Уже з самого ранку свято прикрашений заклад та незвичайні “гості” зустрічали студентів та викладачів веселою музикою й танцями. Протягом дня тривала реєстрація для участі у студентській лотереї, де всі охочі змогли отримати щасливі номерки. Студентам було запропоновано взяти участь у фотоквесті (з дотриманням карантинних вимог). Щоперерви учасники виконували завдання, публікуючи фото в соцмережах як підтвердження.
    Найбільше тішило те, що, проходячи коридорами коледжу, ми мали можливість спостерігати за чудовим настроєм студентів та чути їх радісний сміх, чого, на жаль, дуже не вистачало під час дистанційного навчання. Наприкінці дня серед володарів щасливих лотерейних номерів відбувся розіграш подарунків.