Можливості стажування для студентів у 2021 році

       Оплачувані стажування для іноземних студентів:
 1. Стажування в галузі готелів в будь-якій точці США з IRES
IRES – міжнародна служба рекрутингових бірж, яка спеціалізується на підборі зацікавлених учасників для їх ідеального працевлаштування, з гарантованим оплачуваним стажуванням для іноземних студентів. За допомогою IRES ви можете працювати до 12 місяців в готелі або до 18 в інших галузях. Окрім декількох вимог до вашого студентського статусу або попереднього досвіду роботи, найкраще підходять кандидати старше 18 років які вільно володіють англійською мовою для роботи в професійних умовах. Ви можете самі обрати місце стажування з відповідним рівнем заробітної плати!
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
2. Стажер в сфері бізнесу в USEH International
USEH International охоплює широку сферу бізнесу, пропонуючи оплачувані стажування для іноземних студентів в області продажів, маркетингу, кадрів і фінансів. Розширте свій досвід в бізнесі, дізнавшись про внутрішню роботу компаній з американським ухилом. Як тільки USEH International прийме вашу заявку, вам буде запропонована посада, відповідна до вашого минулого досвіду і майбутніх цілей.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
 3. Стажер в якості інструктора з гірських лиж та сноуборду в програмі EA Ski and Snowboard Training.
Стажування не обов’язково повинно бути стресовим та нудним. Іноді вам просто хочеться розслабитися… в снігу, і EA Ski and Snowboard Training дозволяє вам це зробити. Пройшовши навчання, ви зможете кататися на схилах і отримувати за це гроші. Можливо, на одному з найбільш захоплюючих оплачуваних стажувань ви зможете навчити інших мистецтву зимових видів спорту на знаменитих гірськолижних схилах Сполучених Штатів.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
4. Стажування в різних областях з Spirit Cultural Exchange
Незалежно від того, чи є у вас вже є приймаюча компанія або вам потрібна допомога в працевлаштуванні, Spirit Cultural Exchange організує процес отримання візи. Ви можете обрати свою сферу діяльності, компанію та бажану посаду. Ці оплачувані стажування для іноземних студентів матимуть широкий діапазон оплати в залежності від приймаючої компанії.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
5. Стажування в різних областях в Нью-Йорку за допомогою IES
Бетонні джунглі Нью-Йорка легко входять в список найпопулярніших місць, які варто відвідати, а також є популярним місцем для літніх стажувань в США для іноземних студентів. IES Internships гарантує влаштування в цьому гучному місті, надає університетські кредити і дає учасникам інтенсивну професійну підготовку, щоб переконатися, що резюме і професійна манера поведінки підготовлені на всі 100%.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
6. Стажер в музичній індустрії в Лос-Анджелесі.
La-La Land – це більше, ніж просто голлівудський музичний хіт, це одне з багатьох прізвиськ Лос-Анджелеса, світової столиці розваг. Дати початку стажувань в музичній індустрії вказані в календарі, тому у вас є можливість потрапити на літнє стажування для іноземних студентів в США або короткострокове стажування в інший час. Пориньте в музичну індустрію або заглибитися в розуміння того, як працює ця величезна область в кращому для цього місті!
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
7. Стажер в галузі маркетингу і підприємництва в Нью-Йорку з World Internships
З моменту подачі заявки до закінчення програми World Internships надає всебічну допомогу і підтримку, щоб ваш досвід в Америці пройшов гладко. Ці програми – це не просто літні стажування в США для іноземних студентів, вони поєднують культурні екскурсії з семінарами та налагодженням контактів. Дізнайтеся про передові методи ведення бізнесу на зустрічах з керівництвом.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
8. Стажування у Вашингтоні, округ Колумбія, і отримання кредиту в Бостонському університеті.
Ця програма через Бостонський університет поєднує в собі курсову роботу з професійним стажуванням, так що ви отримуєте освіту крім професійного досвіду на робочому місці. Протягом одного літа ви можете жити, вчитися і працювати в столиці Америки, щоб особисто познайомитися з державною політикою і лідерством. Оскільки ця програма є відкритою як для американських, так і для іноземних студентів, ви можете спілкуватися з людьми з усього світу і заводити друзів на все життя.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
9. Стажер в літньому таборі в США.
Літній табір – це один з основних елементів американської культури. Щороку дітей відправляють в літні табори (дайте батькам трохи спокою), щоб спілкуватися, дізнатися про природу і отримати кілька тижнів незалежності. Ви будете стажистом в якості консультанта або персоналу табору. З Camp America ви потрапите в літній табір в будь-якій точці США, будете працювати з іншими молодими людьми з усього світу і зможете долучитися до однієї з найбільших традицій Америки очима дитини. Ця програма буде більш захоплюючою, ніж реальна робота, в порівнянні з іншими літніми стажуванням для іноземних студентів в США.
Подати заявку на стажування можна: ТУТ
10. Літні стажування в Нью-Йорку з Intern Group
Як вам літні канікули повні безмежних можливостей? Дивовижно, правда? Ось чому ми думаємо, що вам слід ознайомитися з стажуванням Intern Group в одному з найбільших міст світу – Нью-Йорку.
 Intern Group може багато чого запропонувати початківцям в самих різних областях, особливо тим, хто шукає роботу в сфері моди, фінансів, ЗМІ, бізнесу та мистецтва. Чи ви готові  почати свій кращий професійний досвід за кордоном?
Подати заявку на стажування можна: ТУТ