Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка зустрічав 19 березня 2021 р. науково-педагогічних та педагогічних працівників, студентів, аспірантів закладів вищої освіти, практикуючих учителів закладів загальної середньої освіти України, наукових співробітників Національної академії педагогічних наук України, провідних науковців на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм»

На конференцію зареєструвалося більше 300 осіб з різних регіонів України та подали матеріали конференції 237 авторів.
Тема наукового заходу не залишила байдужими викладачів закладів вищої освіти Польщі, Сполучених штатів Америки, Італії, Австрії, Угорщини, Туреччини.
На конференції сучасні проблеми освіти США в умовах карантинних обмежень висвітлив асистент професора кафедра міжкультурних відносин Фулеревської теологічної семінарії Віталій Гребень (Пасадена, Каліфорнія, США).
Акцентував увагу на законодавчій моделі функціонування повної загальної середньої освіти в Україні доктор філософських наук, професор, академік Української академії наук, директор Департаменту освіти виконкому Кременчуцької міської ради Геннадій Москалик (Кременчук, Україна).
Член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор, лауреат Державної премії у галузі освіти, автор освітньої технології «Радість розвитку», науковий керівник освітнього проєкту «Впевнений Старт», завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України Тамара Піроженко (Київ, Україна) спонукала до роздумів над питанням «Освіта як індустрія розвитку можливостей та творчого потенціалу особистості».
Запропонувала розглянути творчість Джанні Родарі, італійського письменника та журналіста, як педагогіку слова-образу Сімона Меркантіні, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романської філології та перекладу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (Харків, Україна – Мілан, Італія).
З досвідом роботи вивчення англійської мови дітей з особливими освітніми потребами ознайомила Магнуцне Годо Агнес, доцент кафедри англійської мови та педагогічної освіти Університету Мішкольця (Мішкольц, Угорщина).
Висвітлив результати дослідження щодо спілкування батьків та учителів у закладі освіти доктор філософії, професор університету Некметтіна Ербакана факультету освіти Абдулкадір Кабадайі (м. Конья, Туреччина).
Дякуємо спікерам пленарного засідання за такі актуальні та змістовні доповіді. Впевнені, що розглянуті матеріали стануть у нагоді в професійній діяльності сучасних освітян.
Запрошуємо на ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм» у 2022 році.