Концерт взаємної вдячності!

27 березня 2024 року в Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» відбувся концерт оркестру 194-ї понтонно-мостової бригади Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Оборони України.
З словами підтримки та вдячності за допомогу під час перебування на завданні і теплий прийом до всіх присутніх у залі звернувся начальник оркестру, військовий диригент концертного військового оркестру Державної спеціальної служби транспорту полковник Богдан Задорожний.
Військові музиканти продемонстрували високий творчий професіоналізм, наповнили зал енергією та позитивом. Оркестранти віртуозно виконували музичні композиції, доповнюючи їх мотивуючими висловами та авторськими гуморесками, активно взаємодіяли з глядачами у залі.
Директор Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії Леся Крупіна у своєму виступі подякувала учасникам оркестру та вручила пам’ятні сувеніри.
Колектив та здобувачі освіти Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії надихнулися творчістю військового оркестру, відчули важливу роль мистецтва у підтримці єдності, сили духу та віри у перемогу!