Другого листопада в рамках Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) відбулася зустріч студентів групи КН-12Ф з директором відділення ПриватБанку Тетяною Дунець на тему «Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє»

Успішні люди планують та ведуть бюджет, щоб контролювати свої витрати. Адже головне – не скільки в тебе грошей, а як ти ними розпоряджаєшся.
Другого листопада в рамках Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) відбулася зустріч студентів групи КН-12Ф з директором відділення ПриватБанку Тетяною Дунець на тему «Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє».
Всесвітній тиждень грошей – це надважлива щорічна кампанія з підвищення фінансової обізнаності, спрямована на те, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово грамотними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості. Обговорили алгоритми розумних фінансових рішень, які забезпечують добробут та стійкість, а також визначили механізми запобігання фінансовому шахрайству.