Дрон для ЗСУ замість святкування!

120 неймовірно розумних, активних та енергійних випускників сьогодні отримали дипломи про здобуття ОКР фахового молодшого бакалавра за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

Цьогоріч випускники продовжили традицію минулого року й придбали дрон для 81-ї бригади другого батальйону. Під час урочистостей від імені всіх випускників донька-випускниця вручила придбаний дрон батькові, який захищає Україну.

Захід відвідав заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антон ЧУБЕНКО , який привітав усіх випускників з отриманням дипломів про фахову передвищу освіту та вручив грамоту Полтавської обласної військової адміністрації за значні здобутки в організації навчальної та наукової діяльності закладу вищої освіти, високий професіоналізм, відданість справі та ініціативність з нагоди відзначення Дня Конституції України директорці академії Лесі КРУПІНІЙ.

Мудрі настанови щодо життєвого шляху та професійного становлення отримали наші випускники від своїх батьків, до речі, педагогічних працівників, і від класних керівників.

Бажаємо молодим педагогам не зупинятися на досягнутому, розвиватися, ставити цілі й досягати їх. Будемо раді новій зустрічі в академії під час продовження навчання.