День відділення фізичного виховання в межах святкування ювілею коледжу пройшов 8 грудня під гаслом «Вперед до успіху!»

    За кожним успіхом, за кожною секундою тріумфу лежить наполеглива щоденна праця спортсменів, викладачів та всього колективу коледжу. Приємно те, що весь педагогічний колектив завжди в тренді спортивних подій, активно бере участь у спортивно-масових заходах і підтримує наші ініціативи. Цей день не був винятком.
     Викладачі мали змогу поринути у світ дитинства: пострибати в ’’Класики’’, пограти в ’’Тетріс’’, а студенти – продемонстрували влучність в офісному баскетболі, помірялися силою з випускником відділення фізичного виховання 2013 року, майстром спорту, призером чемпіонату Світу з армспорту Сергієм Калініченко та насолодились оригінальним виступом дівчат колективу циркового мистецтва на моноциклах.
     Динамічний ранок змінився цікавими, оригінальними, креативними завданнями лотереї ’’Спортлото’’, де учасники мали можливість розв’язати ребуси, відгадати відомих постатей, застосувати логічне мислення та знання в галузі спорту.
Дотримуючись принципу інтервального тренування, всі охочі долучилися до активних руханок під легкий музичний ритм, отримавши заряд позитиву та енергії для продуктивного продовження робочого дня.
    Талантам немає меж. Авторською піснею в стилі реп привітав коледж з ювілеєм студент групи Ф-41Б Денисенко Даніїл, челендж привітань підхопили студенти-випускники. На хвилі драйву розпочався ’’Аеробний квест’’, на якому панували енергетика молодості, запалу й дружби. Студенти поринули у світ різних видів аеробіки: белі денсу, табати, тай-бо, йоги, ритмічної гімнастики, степ-аеробіки та функціональної аеробіки, застосували свої знання, спритність, кмітливість та отримали #кодуспіху90 й вітамінізовані подарунки.
    За 23 роки існування відділення фізичного виховання було чимало яскравих та феєричних звершень і здобутків. Саме їх було втілено в останнє інтерактивне завдання Puzzle ‘’90+яскравих перемог’’, які символічно пов’язані з ювілеєм нашого закладу. Весело, енергійно, завзято та по-родинному – саме в такій атмосфері добра й невимушеності пройшов наш святковий день.