Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу “Kids’ art”

Уже 4 роки поспіль Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка проводить обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Kids’ Art». У цьому році взяли участь 58 юних творців, арт-технологів та арт-дизайнерів з Полтавської та Кіровоградської областей. Загальна кількість конкурсних робіт налічує близько 80. Загальноосвітні та художні школи, виховні заклади, гуртки з образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва надіслали роботи своїх вихованців.

26 березня відбулося урочисте нагородження переможців у форматі онлайн в рамках проведення Дня відкритих дверей.

Учасники конкурсу надихнули нас своєю творчістю. Ми вдячні їм за довіру власних емоцій і почуттів, мрій і надій, думок і вражень, які втілено у творах. Роботи, які надійшли на конкурс, вражають різноманітністю і неповторністю. Вони яскраві та різнобарвні, колоритні та креативні, неймовірні та просто бомбезні!

Дуже важко було обрати найкращого серед кращих.

У цьому році гран-прі конкурсу отримала Пугач Юлія Олександрівна, вихованиця Білицької дитячої музичної школи (відділ образотворчого мистецтва), яка вразила всіх членів журі майстерністю, творчою фантазією та вишуканістю робіт петриківського розпису.

Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу, які від Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка отримали солодкі призи та подарунки для розвитку свого таланту.

Дякуємо учасникам конкурсу та переможцям за квітучу Україну – нашу неньку-Батьківщину!!!!