Бажаю здоров’я!

    «Бажаю здоров’я!» – лунало в наших авдиторіях у мирний час від вихованців військового ліцею. «Бажаю здоров’я!» – звертаюсь я до всієї дружної спільноти учнів, студентів, працівників коледжу та ліцею, наших випускників, батьків, партнерів та колег-освітян.

    Наразі, під час Великодня, особливими є почуття й відчуття єднання. Й приємно зазначити, що страшна війна не роз’єднала наш трудовий і студентсько-учнівський колективи. Ми, навпаки, згуртовані, як ніколи, і націлені на подальший розвиток, адже проліцензовано нові спеціальності, проведено атестацію майже 30 працівників закладу, проходять вчені, педагогічні ради, реалізується практична підготовка студентів, відбуваються заплановані заходи: День зустрічі випускників, День відкритих дверей. У закладі започатковано діяльність Центру відновлення для дітей внутрішньо переміщених осіб «Повертаємо в життя». Можу з гордістю стверджувати, що здобувачі освіти та співробітники, навіть ті, хто перебувають за тисячі кілометрів, зберегли вірність закладу й із відданістю продовжують його славні традиції.

     Я щиро вдячна всім, хто вірить у коледж, робить свій внесок у його подальший розвиток та процвітання, тримає стрій. Наш фронт – це якісна освіта, підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця, виховання особистості, патріота, не зважаючи ні на які виклики!

    Підтримуймо наших захисників! Віримо в мирне майбутнє України!

    Зі святом!

    Директор – Леся Крупіна