Єднаймо душі словом Кобзаря

За рік війни ми, як ніколи раніше, міцно прикипіли душею до сильного та справедливого Шевченкового слова. Увесь цей час його “Борітеся – поборете!” допомагало міцніше тримати зброю, працювати скальпелем, плести сітки, ліпити вареники, перечікувати тривоги й писати конспекти. Але сьогодні, у день народження улюбленого поета, хочеться перекинутися хрущем, гайнути до вишневого садка і, умостившись на квітці, подивитися на малого Тараса, що спостерігає за рожевими хмаринками у вечірньому небі. Шевченко – це не тільки про боротьбу, але й про світ дитинства, якому потрібні краса та любов. Тож наша сторінка літературного онлайн-марафону “Єднаймо душі словом Кобзаря!”, проведеного за ініціативи “Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти”, саме про це!
Наш коледж в онлайн-марафоні представляли кандидат філологічних наук, викладач філологічних дисциплін Ірина Юріївна Кірічек (ідея та її втілення в стилі stop-motion, підготовка студентки) та студентка групи ПО-11 Анастасія Краківська (декламація).
Повну версію заходу ви маєте можливість переглянути за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=7XDSvD2enM8&ab_channel=NMCVFPO
Єднаймо душі словом Кобзаря!