25 вересня 2020 р. на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка відбулося засідання ІІ Всеукраїнської науково-практичної майстерні з гуманної педагогіки “Гуманізація – найкоротший шлях до особистості!”

У роботі майстерні взяли участь науковці, практикуючі учителі, члени ВГО асоціації гуманної педагогіки та психології. Основна мета роботи конференції, а це пітримання й поширення ідей гуманізму, досягнута. Адже кожен учасник знайшов для себе джерело натхнення сучасного учителя, визначив формулу щасливого педагога та вибудував шляхи надання дитині крил.