“Корисно, важливо, цікаво, змістовно, пізнавально!”

16 лютого 2021 року  з ініціативи Полтавського осередку Асоціації працівників дошкільної освіти було організовано вебінар  з теми: «Оновлена редакція БКДО (2021 р.): зміст та забезпечення якості відповідно до міжнародних стандартів», який провела Байєр Ольга Миколаївна, співавтор документу, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.
       У заході брало участь майже 100 учасників, серед них викладачі кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін та здобувачі освіти.
       Ця зустріч стала початком у позитивному сприйманні Державного стандарту як документа, в якому закладена уся глибина питання особистісного розвитку дитини; у розумінні змісту напрямів освіти, процесів формування досвіду дитини в різних видах діяльності, що забезпечують освітній результат – компетентність дитини старшого дошкільного віку.
      «Корисно, важливо, цікаво, змістовно, пізнавально!»  — це слова-послання авторам Базового компоненту дошкільної освіти.